Kurumsal

Doğal

NAKSA ZEYTİNYAĞI

NAKSA Zeytinyağı modern ve son teknoliji kontini sistemle işlem yaparak, en kaliteli yağ üretimini gerçekleştirmektedir.

İnsan sağlığına en faydalı doğal yağ NAKSA Zeytinyağı!

  • Vizyonumuz

    İnsanların doğal beslenme alışkanlıklarını ve hayat standartlarını en yüksek düzeye çıkartarak Türkiye’de doğal zeytinyağı ile beslenmeyi insanların birincil tericihleri arasına taşımak için potansiyelini kullanabilen, doğadan, en doğal, yöresel ama uluslararası bir tad insanların damak zevkine sunmak. Bu amaçla; insan sağlığını bozan katkılı gidaları insanlığın sofralarından çıkarıp, en doğal Naksa zeytinyağı lezzetimize yediden yetmişe herkesin ulaşabileceği imkanları oluşturmak, insan ve insanlığın sağlığının gelişimine ve ileriye gitmesine destek vererek, ülkemizin insan sağlığında hedeflenen noktaya ulaşmasında etkin rol almak en büyük önceliğimizdir.

  • Misyonumuz

    Naksa yeztinyağı, İnsan sağlığın doğal minarellerle desteklenmesi gerektiği ve hizmet anlayışının evrensel kalite ve standartlarda üretim ve halka arz politikasıyla , hizmet verdiği kurum ve kişilerin doğal beslenmesine katkı sağlamayı ilke edinir. Bu nedenle, işbirliği yaptığı ortakları, kişi ve markalar için yol gösterici, güvenilir, istikrarlı ve adı gibi saygın bir doğal Zeytinyağı üretim fabrikası olarak faaliyetini sürdürmeyi amaçlar.

  • Kalitemiz

    NAKSA kalitesiyle, doğadan gelen en doğalı, insanlığın sofrasına en doğal yöresel bir lezzet olarak zeytinyağını sunar.